1. Anasayfa
  2. Büyüler

Lamia büyüsü

Lamia büyüsü

Lamia büyüsü nasıl yapılır ve medyumların yaptığı lamia büyüsü nasıl bozulur?

Lamia büyüsü yapanlar kimlerdir ve lamia büyülerini nasıl yaparlar?

Lamia büyüsü belirtileri nelerdir ve nasıl kaldırılır?

Lamia büyülerinin hakkında merak edilenleri yazıyoruz…

Lamia büyüsü hakkında araştırma yapıldığında karşımıza mitolojik kökeni olduğu varsayılan bir takım bilgiler çıkmaktadır.

Efsaneye göre Yunan Mitolojisinde tanrı kabul edilen Zeus’un ikinci eşinin adı Lamia olarak bilinmektedir.

Aynı zamanda da Zeus’un ilk gözdesi, eşi ve ablası olan evlilik tanrıçası Hera bu ilişkiyi çok kıskanmaktadır.

Lamia büyüsü nedir?

Lamia büyüsü nedir diye merak edenler var ve biz de cevap verelim…

Yine efsaneye göre Hera bu kıskançlığından ötürü Lamia’ya bir büyü yapan ve o günden sonra da Lamia aklını yitirerek çocuklarını tek tek öldürmeye başlar.

Bu sebeple de bu işlemler kişinin aklını yitirip delirmesine sebep olan ve en tehlikeli kara büyüler listesinde yer alan bir büyü olarak anılmaktadır.

Bu sebeple şahsıma ulaşarak Medyum Cavidan Hoca, bende ya da yakınımda lamia büyüleri olabilir ne yapmam lazım diyenler hiç de az değildir.

Lamia ritüelleri özünde derinlere gidersek bir pagan büyüsüdür.

O kültürden gelen bir çok büyücünün eserlerinde ismi değişik anılsa bile aynı şekilde yapıldığından dolayı kendisini belli etmektedir.

Genel olarak kötülük amaçlı yapıldığı için bu büyüyü yapmak her medyumun harcı olmadığı gibi büyü bozma konusunda da çok zorlayıcı bir büyü olarak bilinmektedir.

İnsanın akıl melekelerini yitirmesini yani halk tabiri ile delirmesini sağlayan, sürekli halüsinasyonlar gördüren ve çevresindeki insanlara saldırarak kötü birisi izlenimi verdirten lamia büyüleri oldukça etkili ve insanı mezara bile sokacak kadar tehlikeli bir büyüdür.

Lamia büyüsü nasıl yapılır?

Lamia büyü nasıl yapılır sorusu da elbette ki cevabı çok merak edilen sorulardan biridir.

Bundan dolayı bir çok insan araştırma yapmış olsa da net veriler elde edemediklerinden dolayı bana ulaşarak medyum Cavidan Hanım, lamia büyüsü nasıl yapılır izah eder misiniz sorusunu yöneltmektedir.

Öncelikle aklınızda olması gereken başlıca konu şudur.

Lamia büyüleri çok tehlikeli bir kara büyüdür ve yalnızca erbabı tarafından yapılabilir ve bozulabilir.

Pagan kültürü öğeleri ve eski Latince figürlerin kullanılması yanında tüm dünyada özellikle de Asya ve Orta Doğuda çokça yapıldığı da bilinmektedir.

Lamia büyüsü nasıl yapılır sorusu elbette ki tam açıklamayacağımız ancak biraz muhteviyatından bahsedeceğimiz bir cevap içermektedir.

Öncelikle bu büyüler şu şekilde yapılmaktadır ki maddelerin bir çoğu açıklanmamakta ve bilerek eksik bırakılmaktadır.

  • Lamia büyüsü için kime yapılmak isteniyorsa o kişinin şahsi bir eşyasının büyü yaptıran kişide olması yeterlidir.
  • Lamia büyüsü için ikinci aşama ise bir takım hayvanların kan ve yağından elde edilen mürekkep benzeri karışımla özel bir kumaşın üzerine büyü işlemi yazılmaktadır.
  • Lamia büyüsü yazma işlemi bittikten sonra bu özel eşya ya da saç teli bu özel kumaşa sarılmakta ve kişinin yıldız haritasından hesaplanan özel saatlerde özel tılsımları okunmaktadır.
  • Lamia büyüsü bu işlemlerin ardından yine yıldız haritasından burç hareketlerine göre birkaç kere gömülerek tekrar çıkartılmaktadır.
  • Lamia büyüsü en son şirret ve kötülüğü ile nam salmış birisinin mezarına gömülmektedir.

Tüm bu saydığımız işlemlerden başka bir çok işlemde uygulanmaktadır.

Ancak bu saydıklarımız lamia büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevap olmak için bizce yeterlidir.

Lamia büyüsü nasıl yapılır diye merak edip kendince bulduğu tarifleri uygulamak ise başınıza hiç istemediğiniz dertler açabilmektedir.

Lamia büyüsü nasıl bozulur?

Lamia büyüsü nasıl bozulur konusu çok çetrefilli ve insanların çoğu zaman ehil olmayan kişilerce yanlış yönlendirildiği bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Medyum Cavidan olarak bu konuda oldukça titiz olunması gerektiğini ve en küçük hatanın bile kişinin akıl sağlığını kaybetmesine, çevresine ve kendisine büyük zararlar verebileceğinin de hesapta tutulması gerektiğine dikkat çekmek istiyorum.

Çünkü bilindiği gibi Lamia büyüsü akıl sağlığını bozan ve cinleri görebileceğiniz ve hatta onların size ızdırap vererek her istediklerini yaptırdıkları bir hale girdiğiniz büyüler içinde yer almaktadır.

Lamia büyüsü nasıl bozulur konusu teferruatlı ve çok büyük ilim isteyen bir konudur.

Gerek büyü yapma konusundaki tecrübelerim ve gerekse de büyü bozma konusundaki bilgilerime dayanarak kara büyüler içinde en şerlilerinden birisinin kesinlikle Lamia büyüsü olduğunu ifade edebilirim.

Lamia büyüsü klasik dua ve sureler ile bozulamaz.

Elbette ki bir çok ayetin havas ilmi ile şifreli kullanımı Lamia büyüsü bozma konusunda faydalandığımız bir yöntem olsa da bu ancak o ilme sahip olanların bildiği bir işlemdir.

Peki Lamia büyüsü nasıl bozulur sorusu geldiğinde şöyle bir sıralama yapılabilir:

  • Lamia büyüsü bozmak için bu büyünün ne zaman yapıldığı ve nereye gömüldüğü bulunmalıdır,
  • Lamia büyüsü hangi medyum tarafından ve ne zaman yapıldı tespit edilmelidir,
  • Lamia büyüsü işleminde hangi cinlerden faydalanıldı isimleri tespit edilmelidir,
  • Lamia büyüsü konusunda pagan tasvirlerine aynen uyularak tekrar aynı büyü işlemi yapılmalı ve bu sefer tersine çevrilmesi için Kuran ayetlerinin ilgili kısımlarından faydalanılmalıdır.

Bu sıralamada da gördüğünüz üzere Lamia büyüsü nasıl bozulur sorusu oldukça zorlu bir süreci içeren cevaplar taşımaktadır.

Lamia büyüsü yapanlar

Lamia büyüsü yapanlar kimlerdir sorusu da sıklıkla gelmekte.

Hatta birçok danışanım bana Medyum Cavidan Hanım siz Lamia büyüsü yapıyor musunuz ya da Lamia büyüsü bozuyor musunuz sorusunu sormaktadırlar.

Lamia büyüsü öncelikle kara büyü konusuna hakim olmayı ve büyük bir cesaret, irade ve sabır etmeyi isteyen işlemlerin başında gelmektedir.

Kara büyüler konusundaki çalışmalarım ve ihtisasım sebebiyle de bir çok medyumun cesaret edemediği ve bir çoğunun da eline yüzüne bulaştırarak hem kendini hem de danışanını tehlikeye attığı Lamia büyüsü konusunda bilgi sahibiyim.

Ben Medyum Cavidan olarak danışanlarıma yapılan Lamia büyüsü işlemlerini büyü bozma yöntemleri ile yok etmekteyim.

Dolayısı ile daha önce de bahsettiğimiz gibi Lamia büyüsü bozmak için Lamia büyüsü yapmayı da bilmek gerektiğinden dolayı Lamia büyüsü yapma konusunda da yeterli ilme sahibim.

Lamia büyüsü yapanlar incelendiğinde ise sayımızın oldukça az olduğu gözlemlenmektedir.

Bunun ana sebebi, Lamia büyüsü yapanlar en küçük bir hata yaptıklarında bunun hayatlarının son hatası olabilme ihtimali olmasıdır.

Öncelikle çelik kadar güçlü bir irade ve gerek cinler gerekse de kara büyüler konusunda olduğu kadar pagan büyüleri konusunda da ilim sahibi olmayı gerektiren bir işlemdir.

Lamia büyüsü yapanlar iyi bilmektedirler ki bu büyünün geri dönüşü çok zordur ve yapılırken asla yarım bırakılmamalıdır.

Efsanedeki anlatımından bile daha sert bir büyü olan Lamia büyüsü bu sebeplerden dolayı en az yapılan büyüler içinde yer almaktadır.

Lamia büyüsü yapanlar da daha önce gördükleri kötü örneklerden korktukları için bu büyü işlemini yapmamayı tercih edebilmektedirler.

Lamia büyüsü belirtileri

Lamia büyüsü etkileri, kişiyi tehlikeye atan boyutlarda olduğu için belirtileri de bu noktada incelenmelidir.

Kişi eğer lamia büyüsü etkisi altında ise kendini kaybeder.

Aslında bu noktada sonra yaptıklarından kendi sorumlu değildir.

Büyü etkisi altında olan kişi bunu asla anlamaz.

Bu nedenle etrafındaki insanların yardımı son derece önemlidir.

Aynı zamanda büyü bozma işlemlerinde en yüksek verimi almak için zaman kaybı yapmamak bir an önce müdahale etmek de son derece önemlidir.

Bu yazımızda Lamia büyüsü etkisi altına kalan kişinin bunu hangi belirtiler ile gösterdiği noktasında sizlere yardımcı olacağız.

Eğer büyü etkisi altında iseniz, siz farkına varmazsanız.

Bu sadece lamia büyüsü için değil geriye kalan büyüler için de geçerlidir.

Medyum Cavidan Hoca, büyü bozma noktasında kişinin bilinçlenmesi için gerekli olan tüm yeteneklerini sunar.

Büyüden korunma noktasında her ne kadar etkili manevi yöntemler olsa da burada insanın istemesi, kendini geliştirmesi ve inanması da son derece önemlidir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir