1. Anasayfa
  2. Büyüler

Ölü toprağı büyüsü

Ölü toprağı büyüsü

Ölü toprağı büyüsü işlemi geçmişten günümüze miras kalan en tehlikeli ve en gaddar büyüler arasında yer almaktadır.

Özellikle sonucu mezarda biten ve ayrılıkla sonuçlanan büyüler ölü toprağı ile yapılan büyülerdir.

Bu konuda Medyum Cavidan Hoca olarak yürüttüğüm araştırmalar ve deneyimlerime dayanarak konuşmam gerekirse ölü toprağı büyüsünü kesinlikle pençesine aldığı kişileri bırakmayan bir büyü olarak tarif etmem mümkündür.

Yapılan ölü toprağı büyülerini incelediğimizde kara büyüler içinde yer aldığını görmekteyiz.

Ölü toprağı büyüsü yapılmasındaki gaye de ya bir çiftin sonsuza kadar ayrılmasını ve birbirlerinden nefret etmelerini sağlamak ya da birisinin ölüm döşeğinde çaresiz hastalıklara yakalanmasını sağlamak olarak tarif edilebilir.

Ölü toprağı büyüsü konusunda Medyum Cavidan olarak yürüttüğüm çalışmalar ile birçok danışanımın hayatını kurtarmak vesile olduğu için ne denli zor bir büyü olduğunu da sizlere bahsetmek istiyorum.

Ölü toprağı büyüsü hakkında yazılan birçok yazı ve büyü yorumları da karşıma çıkıyor.

Ancak doğal olarak ya bilinçli şekilde yanlış aktarılıyor ya da tamamen uydurma konulardan bahsediliyor.

Ölü toprağı büyüsü nedir kısmında sizlere ayrıntılarını anlatacağım birçok mesele var ki onları kavradığınızda ölü toprağı büyüsü hakkında kafanızda daha net bir şekil oluşacaktır.

Ölü toprağı büyüsü kesinlikle kötü niyetli yapılan kara büyü çeşitlerinden biridir ve bu büyü için ülkemizde büyü bozma işlemi yapan şahsın Medyum Cavidan da dahil yalnızca birkaç medyum bulunmaktadır.

Ölü toprağı büyüsü nedir?

Ölü toprağı büyüsü nedir konusu hakkında size detaylı bilgi vereceğimi bir önceki kısımda açıklamıştım.

Ölü toprağı büyüsü sayesinde neler olduğu ve insanların ne duruma düştükleri çokça merak edile bir durumdur.

Bu sebeple de birçok danışanım Medyum Cavidan Hanım, ölü toprağı büyüsü nedir ve böyle bir büyü karşısında neler yapılmalıdır sorusunu sormaktadırlar.

Ölü toprağı büyüsü papaz büyüsüne benzer özellikle taşıyan ve kara büyüler içinde en tehlikelilerden birisi olan bir büyüdür.

Ölü toprağı büyüsü yapılırken özellikle hayattayken çok şerli olduğu bilinen birinin mezarından alınan toprağa bir takım özel işlemler uygulanır.

Yazılan büyüler yakılarak bu külleri bu toprak ile karıştırılır.

Daha sonrasında ise ayırmak istenilen kişilerin ya da ölüm döşeğine düşmesi istenilen kişilerin evlerinin etrafına ya da evlerine girilebilme durumu varsa evde saksı gibi müsait yerlere serpiştirilir.

Ölü toprağı büyüsü nedir sorusu aklınızda canlanabilecek en büyük acıları ve en sıkıntılı süreçleri geçirtmeye yarayan bir büyüdür.

Medyum Cavidan hocam ben ölü toprağı büyüsü bozdurmak istiyorum şeklinde gelen bir çok danışanım da bunun acılarını yaşayan kişiler oldukları için adımızı duyarak başvurmaktadırlar.

Daha sonraki konularda ölü toprağı büyüsü bozma konusuna da değineceğim.

Kıymetli danışanım, ölü toprağı büyüsü nedir şeklinde kafanızda oluşan sorular elbette ki bu acıyı yaşayan kişilerin hayatlarında gizli meselelerdir.

Ölü toprağı büyüsü nedir sorusu kısa cevaplar ile geçiştirilmesi zor bir sorudur.

Ancak kara büyüler de çok kurcalanmaması gereken işlemlerin başında geldiği için bu kadarının yeterli olduğunu düşünüyorum.

Yine de Medyum Cavidan Hocam ben bu büyü hakkında yardım almak istiyorum diyen danışanlarımız beni arayarak uygulama yöntemleri ha yol haritamız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirler.

Ölü toprağı büyüsü belirtileri

Ölü toprağı büyüsü belirtileri nelerdir konusu büyü ile muzdarip olan insanların kafalarında yer etmiş bir sorudur.

Bundan dolayı da beni arayıp ölü toprağı büyüsü hakkında yardım alan bir çok danışanım vardır.

Özellikle Medyum Cavidan Hanım, benim son zamanlarda eşimden soğuma gibi bir durumum var, be yaparsam yapayım ondan uzak durmak istiyorum ve ölmesini istiyorum şeklinde sözler söyleyen kişiler bulunmakta.

Ölü toprağı büyüsü belirtileri içinde bir diğeri ise tıpta çaresi bulunamayan hatta teşhisi konulamayan durumlardır.

Bir çok danışanımız beni arayıp Cavidan Hanım, eşim durup dururken yataklara düştü, doktorlar bir şey bulamıyor ancak bir yudum suyu zor içer hale geldi şeklinde yakarışlarda bulunmaktadırlar.

Ölü toprağı büyüsü belirtileri aslında büyünün yapılış amacına göre çeşitli şekillerde ortaya çıktığı gibi bu saydığım iki belirti en sık görünenleri içindedir.

Ancak papaz büyüsü gibi büyüler de benzer belirtiler ile karşımıza çıktığından dolayı burada dikkat edilmesi gereken husus iyi bir büyü bakımı çalışması yapılmış olmasıdır.

Bu sebeple de bana ulaşarak yardım isteyen kıymetli danışanlarım için ölü toprağı büyüsü belirtileri olan durumlarda en etkili yöntemler ile büyü bakımı yaparak bunun hangi çeşit kara büyü olduğunu belirleyerek ona göre bir yol çizmekteyim.

Medyum Cavidan olarak bunca yılın birikimi ve çalışmaları da göz önüne alınınca ölü toprağı büyüsü gibi işlemlerde başarı sağlamam sürecin gayet doğal işlediğinin bir kanıtıdır.

Ölü toprağı büyüsü belirtileri hakkında farklı durumlar da olabilmekle beraber özellikle saydıklarıma dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kara büyüler her zaman dikkate şayan durumlardır ve mutlaka başarılı medyumlar tarafından yapılması ve bozulması gereken tehlikeli büyüler olarak bilinirler.

Ölü toprağı büyüsü bozma

Ölü toprağı büyüsü bozma konusu çok hassas ve doğru yapılması gereken işlemler silsilesini içinde barındırmaktadır.

Beni takip eden bir çok okurumun ve danışanımın da bildiği üzere bir çok büyü bozma yönteminde büyü bulunur ve doğru işlemler ile imha edilir.

Fakat sağa sola serpiştirilmiş bir ölü toprağı büyüsü bozma işlemi ise neredeyse aynı uygulama yöntemleri ile imkansızdır.

Çünkü bazı ölü toprağı büyüsü işlemlerinin yemeklerin içine az miktarda karıştırılarak fark ettirilmeden yedirildiğini de biliyoruz.

Hal böyle olunca Medyum Cavidan olarak sizlere ölü toprağı büyüsü bozma konusunda yardımcı olmak için yıllar önce çıktığım yol bana bir çok bilgi ve tecrübe kattı.

Ölü toprağı büyüsü bozma için önce o toprağın hangi ölünün üzerinden alındığının bulunması çok önemlidir.

Zira o mezarlığın  cinleri ile irtibata girerek bu kara büyü işleminin çözülmesi konusunda faydalanılabilecek ilk kaynak onlardır.

Ruhani varlıklar ve doğa üstü güçlere kapı açarak onlardan faydalandığım işlemlerin başında kara büyüler geldiği için ölü toprağı büyüsü bozma konusunda da cinlerden faydalanarak sonuca ulaşmaktayım.

Ölü toprağı büyüsü bozma işlemi kesinlikle büyü ilmine vakıf olamayan kişilerin uzak durması gereken ve aksi halde büyük zararlar verebilecek işlemlerin başında gelir.

Çünkü kara büyü işlemleri korunan işlemlerdir.

Güçlü medyumlar haricinde allameyi cihan olan birisi bile büyük zararlar görebilir.

Bu sebepten dolayı ölü toprağı büyüsü bozma işlemi konusunda benimle irtibata geçen çok sayıda alim ve tanınmış kimseler de bulunmaktadır.

Ölü toprağı büyüsü genellikle zor ve zahmetli bir işlem olmasından ve sonucu sarsıcı olmasından dolayı toplumda yeri olan kişilere daha çok yapılmaktadır.

Ben Medyum Cavidan Hoca olarak ölü toprağı büyüsünden başı yana çok sayıda kişiye hizmet vermiş ve olumlu sonuçlar almış bir medyumum.

Sizler de bu ve benzeri konularda iletişim numaramdan bana ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Kapı eşiğine yapılan büyü

Kapı eşiğine yapılan büyü çok tehlikeli bir büyüdür. Özellikle kara büyüler arasında anılmaktadır ve yapımında ölü toprağı kullanılmaktadır.

Bu büyünün yapımında hangi amaç için yapıldığına binaen kullanılan ölü toprağı değişiklik göstermektedir.

Büyünün yapılış amaçları da farklılık gösterebilir.

Kapı eşiğine büyü yapıldığında bu genellikle komple o aileyi etkilemek ve zarar vermek amacı güdülmektedir.

Bir çok insan bu tür büyülerin verdiği sıkıntılar yüzünden zor zamanlar yaşamıştır.

Medyum Cavidan bu tür büyüler ile insanların mezara kadar sokulabileceğini bildirmektedir.

Kapı eşiğine yapılan büyü insanı elden ayaktan düşürebileceği gibi akıl sağlığını kaybetmesine de sebep olabilir.

Özellikle o eve giren hane halkından aurası daha düşük olanlar bu yapılanlardan daha çok etkilenebilmektedirler.

Böyle sıkıntıları aşabilmek adına da başta hocamız olmak üzere işinin ehli olan gerçek medyumlar sizlere faydalı çözümler sunmaktadırlar.

Kapı eşiğine yapılan büyüyle alakalı bilinmesi gerekenler şunlardır:

  • Kapı eşiğine yapılan büyü genellikle kötü niyetlidir.
  • Bu tür büyüler kara büyü yöntemleri ile yapılır.
  • İnsanların bu büyüyü yaptırma amaçları farklılık gösterir.
  • Özellikle aileyi dağıtmak için yapıldığı bilinmektedir.
  • Bu büyülerin insan hayatında derin yaralar açtıkları kesindir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir