1. Anasayfa
  2. Büyüler

Tuz büyüsü

Tuz büyüsü

Tuz büyüsü en eski büyüler içinde geçen ve yapımında çok özel bir tuz çeşidinin kullanıldığı büyüdür.

Tuz büyüsü ile aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü gibi büyüler yapılabileceği gibi, evlerinizin cin ve doğa üstü güçlerin şerrinden arınması için de bu büyü yapılabilmektedir.

Tuz büyüsü için kullanılan tuz herhangi bir tuz kesinlikle değildir.

Büyü bir bilimdir ve derin gerçekliklerin aklın almayacağı şekillerde kağıda ve simyaya dökülmüş haldir.

Bu yüzden yaratılmış olan her elementin ve her maddenin bir özelliği bulunmaktadır.

Asya’dan getirilen ve çok az miktarda çıkan bu tuz ile farklı tuz büyüleri yapılabildiği gibi kara büyülerin de yapıldığı bir gerçektir.

Tuz büyüsü nedir?

Tuz büyüsü nedir sorusuna makalemizin bu bölümünde cevap verelim…

Tuz büyüsü konusunda Medyum Cavidan Hoca olarak yürüttüğüm çalışmaların büyük bir çoğunluğu cinlerin insan üzerindeki etkilerini kırma ve kara büyü bozma çalışmalarıdır.

Tuz büyüsü ile gönül ilişkileri konusunda da çalışmaların yürütülüyor olması tabi ki bu büyülerin de belirli özellikleri olmasını gerektirmektedir.

Tuz büyüsü ile yapılan kara büyüler insanların hasa olması ve yataklara düşmesini sağlarken, yine bu özel tu zile yapılan aşk büyüsü benzeri büyüler de aradaki aşkın güneç gibi doğmasına vesile olmaktadır.

Ancak tuz büyülerinin ömür boyu sürebilmesi için yine çok özel bazı işlemler uygulanması gerekmektedir.

Aksi bir durumda tuz büyüsü kesinlikle süresi dolduğunda tesirini yitirmektedir.

Bu konuda uzman medyumlar ile çalışılması muhakkak ki etkisi bazında en fazla ve en verimli olan yöntemdir.

Tuz yedirme büyüsü nedir?

Tuz yedirme büyüsü, hasıl olması için hazırlanan büyünün yoluna girmesi ve etkisini yavaş yavaş sergilemesi için uygulanan bir yöntemdir.

Tuz yedirme büyüsü ile dilediğiniz kişiyi kendinize aşık etmek, niyet edilen evliliğin gerçekleşmesi, eşler arasında bağlılığın artması, ve kara büyü yönünden ise kişinin sağlık açısından yavaş yavaş çöküşünü başlatması konusunda önemli bir başlangıçtır.

Medyum size ne şekilde tarif ediyorsa o şekilde uygulanmasında fayda vardır.

Tuz yedirme büyüsü sayesinde insanların diledikleri hayatlar gerçekleşmekte ve istediğiniz o kişinin tuz büyüsü sayesinde sizin kontrolünüze girmesi sağlanmaktadır tuz yedirme büyüsü işleminde maksat bellidir.

Medyumun hazırladığı özel karışım tuz büyü yaptırdığınız kişinin yemeklerinin ya da içeceklerinin içine tarif edilen şekilde karıştırılmaktadır.

Bu sayede de büyü için adeta start verilmekte günden güne büyü etkisini göstererek sonunda dönüşümünü tamamlamaktadır.

Birisine zarar vermek için yapılan tuz yedirme büyülerinde ise domuza ve köpeğe tuz yedirilerek bu işlemlerin yapıldığı biliniyor.

Tuz büyüsü hakkında danışanlarım sık sık “Medyum Cavidan Hanım, tuz yedirme büyüsü nasıl yapılıyor” sorusunu sormaktadırlar.

Fakat bahsettiğimiz üzere kimi için domuza tuz yedirilirken kimi için de köpeğe tuz yedirildiği gibi aynı tuz büyü yapılan şahsa da yedirilmektedir.

Bu sayede tuz yedirme büyüsünde istenilen amaca ulaşılarak gereken tüm ritüeller gerçekleştirildiğinde olacaklar sizleri oldukça şaşırtacaktır.

Tuz yedirme büyüsü işlemlerinde insanların ne amaçla ve ne niyetle büyü yaptırdıkları da diğer büyülerde olduğu gibi büyük önem arz etmektedir.

Bu sayede hayatınızın büyük bir bölümünde çözmeye çalışıp da çözemediğiniz tüm sorunlar çözülebilmekte ve bu sayede istenilen amaca uygun tuz yedirme büyüsü ile nasıl sonuçlar aldığı anlaşılarak buna göre bir sistem oluşturulabilmektedir.

Tuz büyüsünün etkileri

Tuz büyüsünün etkileri tıpkı diğer büyüler gibi kendini farklı yollar ile gösterebilmektedir.

Özellikle de kara büyü yapıldığında bu büyü kötülüm amaçlı yapıldıysa yapılan kimse adeta tuz gibi erimektedir.

Bundan haricen aşk büyüsü maksadıyla yapılan tuz büyüsünün etkileri ise diğer aşk büyüleri ile aynıdır.

Kişinin rüya yolu ile telkin edilmesi.

Büyü yapılan kimsenin büyü yaptıranı sürekli rüyasında görmesi ve aklından o kimsenin hiç çıkmaması bunlardan bazılarıdır.

Ancak Medyum Cavidan olarak sizlere tuz büyüsünün etkileri konusunda bir takım bilgileri maddeler halinde sunmak en doğrusu olacaktır.

Tuz büyüsünün etkileri:

  • Kara büyü yöntemi ile zarar vermek maksatlı tuz büyüsü yapıldıysa bu büyü yapılan kimsenin adeta suyun içine atılan tuz misali günden güne erimesine ve hatta bir çok organını kullanamaz hale getirmesine sebep olmaktadır.
  • Tuz büyüsü etkilerinden birisi de aşk büyüsü olarak yapıldığında büyü yapılan kişinin kesin bir ifade ile size bağlanacağı ve sizden vazgeçmesinin belirli bir süre mümkün olmayacağıdır.
  • Tuz büyüsü yapılan kimse sık sık rüya görmeye başlasa da bazen bu rüyaları hatırlamamakta hatta bu rüyanın gerçekleşmeye başladığını gördüğünde de o anı hatırladığını söylemektedir. Dejavu da denilen bu konu tuz büyüsü etkileri içinde yer almaktadır.
  • Tuz büyüsünün etkileri içinde bir diğeri de sesler duymaya başlamaktır. Bu süreç çok sürmemekle birlikte bezen de işlemler kaldırılmış olsa bile psikolojik tedavi gerekebilmektedir.
  • Tuz büyüsü yapılan bir çok kadın ve erkek bu konuda doğru medyum ile çalışmadıkları sürece bu büyüyü bozdurmakta zorlanabilirler. Tuz büyüsü etkisi ayarlanan bir büyü de olsa kesinlikle tesiri yüksek bir büyü olarak bilinmektedir.

Tuz büyüsü yapanlar

Tuz büyüsü yapanlar, genellikle medyumluk konusunda isim yapmış uzman medyumlar olarak bilinmektedir.

Çünkü hem tuz büyüsünde kullanılan tuzun temini zor, hem de tuz büyüsü yapımı çok hassas bir konudur.

Çünkü tuz büyüsü yapımı için çok fazla teferruatlı işlem yapılmalıdır.

Bundan dolayı da tuz büyüsü yapanlar az sayıda olmakla birlikte bazı kimselerin de tuz büyüsü hakkındaki yalan yanlış ifadeleri insanların kafalarında hep bir soru oluşturmaktadır.

Tuz büyüsü yapanlar genel bir amaç uğruma bu işlemleri yapan, insanların niyetlerini sonuna kadar muhafaza etmelerini tembihleyen medyumlardır.

Tuz büyüsü insanın büyü isteklerine hizmet ettiği kadar evinin ve kendisinin de cinlerden arınmasına hizmet eden bir madde olarak karşımıza çıkmaktadır.

Buna rağmen her seferinde uygulanması gereken, en azından belirli aralıklar ile evinizde kullanmanızın uygun olduğu bir maddedir.

Tuz büyüsü için kullanılan bu malzemelerin her birisi tuz büyüsü yapanlar için de gerekli malzemeler olup değişik simya etkileri ile formunun da değiştirilmesi işe yarayacaktır.

Tuz büyüsü yapanlar kesinlikle işinin ehli medyum olmalı aksi halde başa alınacak belalar saymakla bitmeyecek kadar çoktur.

Bundan dolayı da tuz büyüsü yapanlar oldukça az ve şahsım Medyum Cavidan Hoca da dahil bir elin parmağını geçmeyecek kadardır.

Tuz büyüsü her yöne hizmet etse de yine de tuz büyüsü yapanlar bu büyünün de bir ömrü olduğunu, ve bu ömrün de bir şekilde bitmeye başladığını ifade etmektedir.

Tuz büyüsü yapanlardan öğrenilecek çok fazla iş olmakla birlikte tuz büyüsünün de çözümleme yöntemleri ancak yine tuz büyüsü yapanlar tarafından sağlanmalıdır.

Aksi hallerde ezbere olan ve ilim ehli olmayan bir çok sözde medyumun yaptıkları ortadadır.

Tuz büyüsü duası

Tuz büyüsü duası, tuz büyüsünde, tuza dua okumak ile yapılan etkili bir büyüdür.

Gizli ilimler konu başlığında tuzun önemi son derece büyüktür.

Hem kara büyüler hem de ak büyüler için kullanılmaktadır.

Tuza okunan dua ile yapılan bu büyü sonrasında, tuzu yutan kişi büyünün etkilerini görmeye başlar.

Kısmet açılması, rızk bollaşması, sınavlarda başarılı olmak gibi hedefler için yapılan bir olduğunu dile getirmek gerekiyor.

Medyum Cavidan Hoca, yaptığı çalışmalar ile insanlar ve cinler arasındaki ilişkilerin ruhunu anlamaya çalışır.

Cin musallatı gibi durumlarda, insanların bu etkiden kurtulması için neler yapması gerektiği noktasında çok önemli bilgilere sahiptir.

Dualar, büyüler, çeşitli vefk çalışmaları çeşitli cin ve şeytan musallatına karşı korunma noktasında son derece önemlidir.

Tuz büyüsü ile aşık etme söz konusu olabiliyor.

Sevdiğimiz, ama bizi sevmeyen bir kişi ile iletişimi düzeltmek için tuz büyüsü duaları son derece etkin olmaktadır.

Tuz büyülerinin bir ömür boyu süren etkileri olması için de geçek bir medyum hocadan yardım almak gerekir.

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi ancak bu şekilde tam tesir söz konusu olur.

Medyum hocalar hazırladıkları tuz büyüsü duası ile, kişide etki gücünü görmek ister.

Tuz büyüleri için dualar kişiye özel olarak hazırlanmıştır.

En başta hedefin yani niyetin iyi bilinmesi gerekir.

Eğer niyet iyi bilinmiyor ise duanın veya büyünün tutma şansı çok düşük olur.

Okunan dua sonrasında tuz etki etmesini istenen kişiye yedirir.

Kişinin bundan haberinin olması ya da olmaması önemli değildir.

Örnek olarak sınav öncesinde, kişiye zihin açıklığı için okunan tuz yedirmek son derece etkili olabilir.

Medyum Cavidan Hanım, bu konuda hazırladığı birçok içerik ile sizlere gerçek anlamda yardımcı olmaya devam etmektedir.

Hocamız ile hemen iletişime geçmeniz halinde aklınıza takılan sorular her ne olursa olsun net bir şekilde yanıt almak söz konusu olacaktır.

En güvenilir ve kaliteli medyum hocalar, onların yetenekleri ve daha fazlası için bizi takip etmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir